Mocna lampa inspekcyjna czołowa 6500K USB-C M-tech

Lampy inspekcyjne
ILPRO107
2 szt.

Najbardziej nowatorska lampa czołowa na rynku.

Pojęcie lampy warsztatowej, inaczej nazywanej inspekcyjną, większości kojarzy się z ręczną latarką, która może przyjmować różne formy.

Najczęściej spotykane na rynku lampy to podłużne konstrukcje przeznaczone do prac ręcznych, bardzo często wyposażone dodatkowo w magnes lub hak do zawieszenia, bądź jedno i drugie.

Problem pojawia się, gdy do pracy potrzebne są obie ręce np. w kanale czy na podnośniku, a lampy wyposażone w magnes czy hak nie są w stanie dobrze doświetlić miejsca roboczego (nie ma możliwości zamocowania ich w taki sposób tak, by świeciły dokładnie tam gdzie chcemy).

105,00 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 105,00 zł od 17.06.2024 dla tego produktu”.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

M-TECH ILPRO107

PRO SERIES

Naprzeciw jak zawsze wychodzi firma M-TECH wprowadzając do oferty kolejny, rewolucyjny model jakże popularnej na rynku serii ILPRO, a mianowicie lampę czołową ILPRO107.

Został on wyposażony w wiele rozwiązań, które z pewnością docenią nie tylko pracownicy warsztatów.

Największą zaletą tego typu oświetlenia zwanego potocznie czołówką jest fakt, że wiązka światła zawsze podąża za wzrokiem precyzyjnie oświetlając miejsce które chcemy.

Najważniejszą cechą lamp warsztatowych, na którą należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności są wykorzystane do budowy produktu materiały.

Moduł świetlny ILPRO107 został wykonany z niezwykle odpornej na uszkodzenia gumy powstającej na bazie poliwęglanu (podwójny wtrysk na formę) co sprawia, iż jest ona niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Klasa szczelności IP65 oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne IK08 gwarantują niezawodność i długowieczność.

High Power

Przy zakupie lamp inspekcyjnych warto zwrócić uwagę na parametry techniczne, użyte komponenty oraz możliwości jakie daje produkt.

W modelu ILPRO107 jako źródło światła wykorzystano najlepszej jakości diodę typu 3535HP (High Power), która pozwala na uzyskanie strumienia świetlnego na poziomie do nawet 450 lumenów.

Dodatkowo lampa została wyposażona w tzw. ZOOM pozwalający regulować szerokość światła w zakresie do 120 stopni.

Zastosowanie innowacyjnej technologii ULTRA VIEW FLOOD zapewnia równomierne rozprowadzenie strumienia świetlnego na całej oświetlanej powierzchni (światło jest jednorodne w każdym punkcie).

Dzięki temu udało się zlikwidować efekt, który można spotkać w podobnych produktach dostępnych na rynku, a mianowicie im dalej od środka tym światło staje się coraz słabsze, nie wspominając o żółtej obwódce na zewnątrz oświetlanej powierzchni, który jest zmorą w lampach czołowych.

Ładowanie i MOVEon

Zdecydowanym atutem jest zastosowanie gniazda ładowania typu USB-C oraz akumulatora o pojemności 1400 mAh wykonanego w najnowszej technologii litowo-polimerowej (Li-Po) co pozwala na ciągłą pracę nawet do max. 24h.

Najciekawszym rozwiązaniem jakie zostało zastosowane w modelu ILPRO107 jest czujnik ruchu (M-TECH moveON).

Pozwala on na włączanie i wyłączanie lampy za pomocą ruchu dłoni przed czołem latarki. Jest to niezwykle ważne przede wszystkim dla użytkowników, którzy na co dzień mają do czynienia z różnego rodzaju substancjami brudzącymi takimi jak oleje czy smary.

Użycie systemu M-TECH MOVEon z całą pewnością zwiększa żywotność samej lampy oraz pozwala utrzymać ją w czystości.

Dodatkowo zastosowane silikonowe paski po wewnętrznej stronie taśmy sprawiają że nawet przy gwałtownych ruchach lampa pozostaje stabilna i nie ześlizguje się z głowy.

Tryb pracy

ILPRO107 wyróżnia się na tle innych produktów należących do grupy czołówek jeszcze jedną ciekawą funkcjonalnością – sposobem włączania i wyłączania. Możemy to zrobić na 3 sposoby.

Takich możliwości nie dają modele, które możemy znaleźć obecnie na półkach sklepowych.

Pierwszy sposób możemy nazwać klasycznym, czyli za pomocą przycisku „M” - Umożliwia on na pracę lampy w dwóch trybach 100% i 50%.

Inną możliwością jest pokrętło znajdujące się z boku lampy - Dzięki niemu możemy regulować natężenie światła od 100% do 10%.

Trzeci sposób to system M-TECH moveON, dzięki któremu bez konieczności dotykania lampy możemy ją włączyć i wyłączyć.

Dane techniczne i właściwości lampy:

  • Wymiary: 86 x 40 x 63,5mm
  • Barwa światła: max 6500K
  • Współczynnik oddawania barw: CRI>70
  • Strumień światła: max 450 lm
  • Bateria: 3.7V 1400mAh Li-Po
  • Czas świecenia: max. 24 godzin
  • Czas ładowania: 2,5 godziny

Rodzaj ładowarki

  • Input: 5V Max. 1A
  • Rodzaj ładowania: USB-C
  • Certyfikaty: IP65, IK08

Tryby świecenia

1. Przycisk

Tryb 1: Tryb – 100% (max. 3,5 h)

Tryb 2: Tryb – 50% (max. 6 h)

Tryby świecenia

2. Pokrętło

100% - 10% (3,5h – 24h)

M-Tech
ILPRO107
2 szt.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło