Zestaw do naprawy szyby

Zestawy naprawcze
02832

Zawartość zestawu:

 • żywica naprawcza 2ml
 • uszczelka samoprzylepna
 • podstawa do aplikacji
 • folia utwardzająca
 • żyletka
 • strzykawka z blokadą sprężynową
 • ściereczka
 • pinezka
 • czarna uszczelka O-ring
 • instrukcja
29,99 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena 29,99 zł od 17.06.2024 dla tego produktu”.

3-5

Windshield Repair Kit

Zestaw do samodzielnej naprawy szyby przedniej

To łatwy w użyciu zestaw do naprawy szyb i szklanych reflektorów.

Idealnie nadaje się do likwidacji odprysków i pęknięć powstałych w wyniku uderzenia kamieniem.

Służy do naprawy różnego rodzaju i typu odprysków. Bezbarwny, nie pozostawia śladów.

Po aplikacji produkt nabiera przeźroczystej formy, dzięki czemu miejsce naprawy jest niewidoczne. Komplet akcesoriów pozwala nawet osobie niedoświadczonej w naprawach, w prosty i skuteczny sposób pozbyć się defektu.

Szpary i rysy powstałe w wyniku pęknięć stają się prawie niewidoczne, a najważniejsza zaleta kleju to zatrzymanie dalszego pękania szyb przednich.

Instrukcja:

 1. Umieść aplikator ze śrubą (tłok) nad pęknięciem, tak aby koniec aplikatora stykał się trochę mocniej ze środkiem pęknięcia, następnie wykręcić tłok z aplikatora.
 2. Umieścić w aplikatorze odpowiednią ilość kleju (zależnie od wielkości pęknięcia). Zazwyczaj wystarczy 5-10 kropli na mniejsze uszkodzenia (4-7 mm średnicy).
 3. Wkręć tłok w aplikator do oporu, a następnie wykręć i znowu wkręć (najlepiej kilka razy) tłok w aplikatorze, tak aby klej mógł dostać się do jak największej ilości zakamarków wypychając jednocześnie powietrze z uszkodzenia. Wkręcając tłok obserwuj, czy klej rozchodzi się w uszkodzeniu całkowicie je wypełniając. Jeśli potrzeba dolej kolejną porcję kleju. Klej powinien całkowicie wypełnić uszkodzenie.
 4. Wykręć tłok z aplikatora.
 5. Zaczekaj, aż podciśnienie odessie powietrze spod aplikatora.
 6. Ponownie wkręć tłok do oporu. Upewnij się, że uszkodzenie jest kompletnie wypełnione.
 7. Wykręć tłok i aplikator.
 8. Na zaklejone uszkodzenie zaaplikuj 2 krople kleju i zakryj folia zabezpieczającą rozprasowując ją delikatnie tak aby nie zostały pod nią żadne pęcherzyki powietrza.
 9. Wystaw na 20 minut na słońce lub naświetlaj lampą UV. Proces utwardzania kleju zachodzi wyłącznie pod wpływem promieniowania UV.
 10. Dołączoną do zestawu żyletką zdrap nadmiar kleju (szybkimi delikatnymi ruchami pod kątem 90°, bez obaw o zarysowanie szyby).

W przypadku dłuższego pęknięcia podłużnego należy nanieść klej wzdłuż pęknięcia (bez użycia aplikatora) po czym całą długość pęknięcia wyłożyć folią zabezpieczającą. Dalej należy postępować zgodnie z wcześniejszą instrukcją.

W razie ewentualnych niedociągnięć w klejeniu należy powtórzyć procedurę.

Amio
02832

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło